شاخه بندی اخبار


آخرین اخبار
تدوين و تبيين چشم‌انداز ثامن در بازار رقابت بانکي
جلسه شوراي راهبردي موسسه اعتباري ثامن باهدف بررسي اقدامات و برنامه‌هاي انجام‌شده، تدوين و تبيين چشم‌انداز ثامن در بازار رقابت بانکي با تاكيد بر اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال،به رياست مديرعامل موسسه اعتباري ثامن برگزار شد.

سرپرست معاونت امور شعب ثامن معرفي شد
با حکمي از سوي مديرعامل موسسه اعتباري ثامن سرپرست معاونت امور شعب ثامن معرفي و منصوب شد.

نمايشگاه بورس، فرهنگ سهامداري را توسعه مي‌دهد
مديرعامل موسسه اعتباري ثامن گفت: با توجه به اهميت ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي به‌ويژه توسط نهادهاي پولي و مالي کشور، موسسه اعتباري ثامن به همراه شرکت‌هاي مالي و سرمايه‌گذاري تابعه خود در دهمين نمايشگاه بين‌المللي بانک، بورس و بيمه به معرفي توانمندي و برنامه‌هاي خود مي‌پردازد.

حمايت ثامن از دهمين نمايشگاه بين‌المللي بورس، بانک و بيمه
موسسه اعتباري ثامن به‌منظور بسترسازي و توسعه فرهنگ استفاده از خدمات مالي و در راستاي مأموريت اصلي خود يعني کمک به رفاه اقتصادي جامعه، به‌عنوان حامي مالي دهمين نمايشگاه بين‌المللي بورس، بانک و بيمه( FINEX2017) حضور يافت.

بازديد نوروزي مديرعامل موسسه اعتباري ثامن
مديرعامل موسسه اعتباري ثامن، در دومين روزکاري سال 1396، در مديريت هاي مختلف اين موسسه در تهران حضور يافت و با کارکنان از نزديک ديدار و گفت وگو کرد.

ارائه خدمات موردنظر مشتريان ضامن موفقيت ثامن
سرپرست مديريت شعب آذربايجان غربي با تأکيد برجذب منابع ارزان‌قيمت گفت: در شرايط کنوني ارائه خدمات موردنظر مشتريان ضامن موفقيت ثامن است.

تشويق مشتريان به استفاده از خدمات نوين
سرپرست مديريت شعب گلستان گفت: از تمام ظرفيت‌هاي فکري همکاران براي ارائه ايده‌هاي جديد استفاده شود.

رعايت رتبه‌بندي مشتريان در پرداخت تسهيلات
مديرعامل موسسه اعتباري ثامن با تأکيد بر رتبه بندي مشتريان در پرداخت تسهيلات گفت: جذب منابع خرد از مشتريان و شرکت‌ها در اولويت قرار گيرد.

نيروي انساني کارآمد بزرگترين سرمايه ثامن
معاون سرمايه انساني و آموزش موسسه اعتباري ثامن گفت: براي رسيدن به اهداف موسسه تلاش همگاني لازم است و اين تلاش بايد دو طرفه بين همکاران و مديران صورت بگيرد.

افزايش نفوذ خدمات نوين بانکي در بين مشتريان
سرپرست مديريت شعب يک تهران گفت: لازمه دستيابي به اهداف تبيين شده در بخش خدمات الکترونيک و غير حضوري تلاش بيشتر روساي شعب و کارکنان صف است.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next