موسسه اعتباري ثامن ثمره اعتماد شما
شاخه بندی اخبار

شايسته‌سالاري ضامن موفقيت و ارتقاء "ثامن"

شايسته‌سالاري ضامن موفقيت و ارتقاء "ثامن"

مدير سرپرستي کرمانشاه موسسه اعتباري ثامن بررسي مشکلات همکاران، ايجاد انگيزه، شناسايي نيروهاي ناکارآمد و نگاه به مقوله شايسته‌سالاري را ضامن موفقيت و ارتقاء ثامن عنوان کرد.

Date:1395/10/8

علي هادي در جلسه روساي شعب سرپرستي کرمانشاه با تاکيد بر تاثير و نقش نيروي انساني در پيشبرد اهداف مجموعه گفت: تمامي کارکنان، خصوصا روساي شعب با توجه زمان باقي‌مانده تا پايان سال بايد با برنامه‌ريزي و همفکري جايگاه سرپرستي کرمانشاه را در شبکه ارتقا دهند.

هادي نبود استراتژي و برنامه‌ريزي راهبردي را يکي از دلايل عمده عدم موفقيت مديران دانست و اظهار داشت: روساي شعب سکان هدايت و رهبري را بر عهده‌دارند، بدون برنامه‌ريزي و نقشه راه به اهداف ابلاغي نمي رسند.

وي در ادامه به بحث جذب منابع و وصول مطالبات پرداخت و افزود: در فرصت باقي مانده تا پايان سال 95 روساي شعب و همکاران با معرفي و اطلاع‌رساني طرح‌ها و خدمات ارائه‌شده بايد تلاش خود را در راستاي نيل به اهداف بکار گيرند و با جذب منابع ارزان‌قيمت نقش بسزايي در تجهيز و ترکيب منابع شعب ايفا کنند.

مدير سرپرستي کرمانشاه توجه به امر وصول مطالبات در شعب را امري ضروري عنوان کرد و تأکيد داشت: افزايش مطالبات يکي از عواملي است که مي‌تواند هر موسسه پولي و مالي را با چالش‌هاي جبران‌ناپذير مواجه کند.

وي عدم اطلاع‌رساني مناسب را يکي از دلايل عمده دست نيافتن به اهداف در بخش خدمات نوين دانست و خاطرنشان کرد: همکاران شعب با برخورد مناسب و ارائه راهنمايي‌هاي لازم به مشتريان مي‌توانند کاستي‌هاي موجود را جبران تا در آينده شاهد افزايش فرهنگ استفاده از اين خدمات در بين مشتريان باشيم.

روابط عمومي


Rss Services Print  -(2 Body)  Visitor Count: 1118
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
Security Code: Security CodeChange Image