موسسه اعتباري ثامن ثمره اعتماد شما
شاخه بندی اخبار

تدوين برنامه استراتژيک و نقشه راه "ثامن"

تدوين برنامه استراتژيک و نقشه راه "ثامن"

معاون سرپرستي استان سمنان موسسه اعتباري ثامن از بازنگري و تدوين برنامه استراتژيک ثامن به‌عنوان نقشه راه، براي دستيابي به رشد و حضور قدرتمند در بازار رقابت بانکي خبر داد.

Date:1395/10/5

به گزارش روابط عمومي موسسه اعتباري ثامن؛ امير احساني  با تأکيد بر اهميت همکاري و انسجام در بين واحدهاي صف و ستاد اظهار داشت: همه ما عضو خانواده بزرگ ثامن هستيم و موفقيت ثامن درگرو احساس مسئوليت کارکنان به‌منظور تحقق اهداف است.

احساني با تشريح برنامه‌هاي سه‌ماهه پاياني سال و آمار منابع، مصارف و مطالبات افزود: آمارها حاکي از کاهش مطالبات و افزايش منابع است که بايد اين رشد در شبکه تداوم يابد و روند رشد صعودي خود را حفظ کند.

وي با اظهار اميدواري به چشم‌انداز پيش رو گفت: کاهش ميزان مطالبات غير جاري از برنامه‌ها و اولويت‌هاي موسسه در سه ماه آخر سال است.

احساني با تأکيد بر اهميت سرمايه انساني در ثامن، تصريح کرد: اولويت ثامن توجه به سرمايه انساني با پرداختن به امور رفاهي کارکنان و اجراي برنامه‌هاي آموزشي مستمر به‌منظور غني‌سازي دانش و اطلاعات و حفظ حرکت رو به رشد با دستيابي به اهداف تعيين‌شده است.

وي در انتها اضافه کرد: تلاش يک‌ساله کارکنان در سه ماهه باقي مانده جمع‌بندي خواهد شد لذا از همه همکاران و وکلا طرف قرارداد انتظار داريم در مدت باقي‌مانده تا پايان سال با هوشياري براي دستيابي به اهداف ابلاغي تلاش کنند.

روابط عمومي


Rss Services Print  -(1 Body)  Visitor Count: 501
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
Security Code: Security CodeChange Image