موسسه اعتباري ثامن ثمره اعتماد شما
شاخه بندی اخبار

سودآوري شعب با بازاريابي مؤثر و رصد لحظه‌اي مطالبات
سرپرست مديريت شعب خراسان جنوبي عنوان کرد:

سودآوري شعب با بازاريابي مؤثر و رصد لحظه‌اي مطالبات

سرپرست مديريت شعب خراسان جنوبي نگاه به مصارف شعب را مبتني بر سودآوري عنوان کرد چراکه شعب با بازاريابي مؤثر و رصد لحظه‌اي مطالبات مي‌توانند سودآوري شعب را حفظ کنند.

Date:1395/9/28

اشکان بذرافشان  در جلسه رؤساي شعب و دواير سرپرستي خراسان جنوبي با تحليل وضعيت آماري شعب در بخش‌هاي منابع ،مصارف و مطالبات خواستار جذب و رشد منطقي در بخش منابع با توجه به سياست‌هاي ابلاغي شد و گفت: رشد منابع در سطح شعب بايد متوازن و  در راستاي اهداف تعيين‌شده ثامن باشد.

بذرافشان لازمه چابک سازي سازمان را سرعت و انعطاف‌پذيري و هوشمندي همکاران در مواجهه با مسائل عنوان کرد و گفت مرور و تحليل بخشنامه‌ها توان فني شعب را بالابرده و باعث افزايش کارايي و چابکي مي‌شود.

حسين سلماني مقدم معاون سرپرستي شعب خراسان جنوبي با اشاره به شرايط رکود حاکم بر بازار گفت: در شرايط حاضر با بازاريابي تسهيلاتي و بهره‌گيري از طرح‌هاي تسهيلاتي نظير ماندگار و پويا مي‌توان در جذب منابع ارزان‌قيمت و رفع نياز حداکثري مشتريان اقدام کرد.

 وي اضافه کرد: در پرداخت‌ها بايد با رعايت انضباط اعتباري و تسهيلات از تضييع حقوق ثامن، سهامداران و مشتريان جلوگيري کرد.

سلماني مقدم نقش کار تيمي و فعاليت گسترده کميته‌هاي وصول مطالبات را در امر وصول و کاهش مطالبات مؤثر يادکرد و اظهار داشت: وصول مطالبات وظيفه تمام کارکنان شعب است. بايد اين اقدام از شعب آغاز و در همان مکان خاتمه يابد.

روابط عمومي


Rss Services Print  -(0 Body)  Visitor Count: 914
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
Security Code: Security CodeChange Image