موسسه اعتباري ثامن ثمره اعتماد شما
شاخه بندی اخبار

آخرین اخبار

موفقيت ثامن در گرو اعتماد مشتريان

جلسه روساي شعب سرپرستي خراسان رضوي با حضور مدير عامل موسسه اعتباري ثامن برگزار گرديد.

طرح بخشودگي جرائم ديرکرد مطالبات موسسه اعتباري ثامن آغاز شد

موسسه اعتباري ثامن در راستاي اصل مشتري مداري و مساعدت به مشتريان خود در پرداخت ديون ، اقدام به ايجاد طرح بخشودگي جرائم نموده است.

اطلاعيه روابط عمومي موسسه اعتباري ثامن

با توجه به اخبار مندرج در برخي از پايگاههاي اطلاع رساني مبني بر منتفي شدن طرح ادغام موسسه ثامن با سايربانکها و موسسات مالي، به اطلاع مشتريان گرامي مي رساند اين موسسه فارغ از تائيد نهايي ادغام و يا عدم ادغام صرفاً مرجع اطلاع رساني خود را اخبار مندرج در سايت رسمي بانک مرکزي و رسانه هاي رسمي موسسه ثامن مي داند که در صورت اجرائي شدن و اعلام هر تصميم جديد در مورد نحوه فعاليت اين مجموعه ، اخبار کامل و موثق آن از طريق مذکور اعلام خواهد شد.

تسهيل در ارائه خدمات به مشتريان

مدير عامل موسسه اعتباري ثامن در جلسه هم انديشي با حضور در جمع مديران ستادي و سرپرستان استان ها ، ضمن خوشامدگويي به کليه مدعوين، اعلام داشت: قطعا اگر مشکلات پيش آمده براي هر بانک يا موسسه مالي ديگري رخ مي داد،ممکن بود آن سازمان با مشکلات بسيار بزرگتري مواجه شود ولي مجموعه ثامن با داشتن مشترياني فهيم و وفادار و حرکت جهادي کارکنان همچنان با صلابت تر از گذشته به فعاليت خود ادامه مي دهد.

قدردان مشتريان باوفا باشيم

مدير عامل موسسه اعتباري ثامن گفت : قدردان حمايت هاي بانک مرکزي ، دولت و بويژه مشتريان باوفاي ثامن به دليل صبر و شکيبايي آنان در طول اين مدت بحراني باشيم .

بازديد قائم مقام مديرعامل موسسه اعتباري ثامن از شرکت تدبير اقتصاد مجد

قائم مقام موسسه اعتباري ثامن با حضور در شرکت تدبير اقتصاد مجد، از آن به عنوان تنها شرکت وصول مطالبات موسسه نام برد و از بخش هاي تخصصي آن بازديد و با کارکنان شرکت گفتگو کرد.

نخستين جلسه مشترک مديرعامل موسسه اعتباري ثامن با مديران ستادي برگزار شد.

جلسه مشترک مديرعامل موسسه اعتباري ثامن با مديران ارشد ، در راستاي هم افزايي در سازمان و تدوين سياست هاي آينده موسسه برگزار شد.

سرپرست معاونت امور بانکي موسسه اعتباري ثامن منصوب شد

با حکمي از سوي مديرعامل موسسه اعتباري ثامن محمدعلي عسگري به‌عنوان سرپرست معاونت امور بانکي موسسه اعتباري ثامن معرفي و منصوب شد.

معرفي مديرعامل جديد موسسه اعتباري ثامن

با حکمي از سوي هيئت مديره موسسه اعتباري ثامن محمدحسين نظري توکلي به‌عنوان مديرعامل موسسه اعتباري ثامن معرفي و منصوب شد.

Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next