موسسه اعتباري ثامن ثمره اعتماد شما
شاخه بندی اخبار

ادغام ثامن در بانک انصار، الگوي ادغام در بانک‌هاي ايران و حتي جهان خواهد شد.
مدير عامل موسسه اعتباري ثامن در جلسه معارفه معاونت فاوا موسسه اعتباري ثامن:

ادغام ثامن در بانک انصار، الگوي ادغام در بانک‌هاي ايران و حتي جهان خواهد شد.

محمود رهنما مديرعامل موسسه اعتباري ثامن و رئيس هيأت مديره بانک انصار اعلام کرد؛ از همه ارکان دو مجموعه مالي خواسته‌ام ادغام ثامن در بانک انصار بنحوي انجام شود که الگوي ادغام در بانک‌هاي ايران و حتي جهان باشد.

Date:1397/2/11

به گزارش روابط عمومي موسسه اعتباري ثامن، در جلسه‌اي مشترک در محل شرکت ثامن ارتباط عصر با حضور مديران فن آوري اطلاعات بانک انصار و موسسه اعتباري ثامن، آقاي مهندس علي رضازاده به عنوان معاونت فن آوري اطلاعات و ارتباطات موسسه معرفي شد.

در ابتداي اين مراسم مديرعامل شرکت ثامن ارتباط عصر به معرفي اقدامات و ساختار شرکت پرداخت و بيان کرد؛ حفظ و پايداري جايگاه موسسه اعتباري ثامن حتي در شرايط بحران و همچنين سرعت در انتقال اطلاعات، گسترش زيرساخت‌‌ها با توجه به افزايش گسترده تراکنش‌ها و ارائه گزارشات دقيق از رسالت‌هاي مهم شرکت در سال 96 بوده است.

مهندس محمدرضا فرخ اعلام کرد، در سال گذشته حدود 90 پروژه توسعه‌اي در دست اجرا بوده و 100 پروژه پشتيباني انجام شده است که اين اقدامات به اهميت شرکت به سرويس‌هاي گسترده به مشتريان و اهميت خدمات نوين موسسه اشاره دارد.

وي مهمترين فعاليت‌هاي شرکت در سال گذشته را مطرح نمود که عبارتند از:

  • احداث مرکز داده ساختمان گلشهر به عنوان مرکز اصلي نقل و انتقال اطلاعات موسسه
  • تغييرات مربوط به خدمات درگاه‌ها در مرحله بحران موسسه
  • ارسال بيش از 600 مورد گزارش تحليلي براي پاسخگويي بهتر در موسسه
  • پياده سازي محصول Core banking جديد
  • جلوگيري از وقوع حتي يک مورد پرونده شکايت در پليس فتا به دليل رعايت کامل مسائل امنيتي در درگا‌ه‌هاي موسسه

مهندس فرخ با بيان اينکه همچون گذشته و حتي قوي‌تر از قبل کليه ارکان شرکت در ارائه خدمات به موسسه فعال هستند، به عمليات انتقال کليه سپرده‌ها به بانک انصار و ارائه خدمات در شبکه شتاب در آينده نزديک خبر داد.

در ادامه جلسه مديرعامل موسسه اعتباري ثامن و رئيس هيأت مديره بانک انصار از اقدامات مطلوب و عالي شرکت تشکر کرد و بر مزيت شرکت در بومي سازي فعاليت‌ها در داخل شرکت تأکيد نمود.

محمود رهنما در ادامه گفت: ما هم اکنون تنها از 40 درصد ظرفيت شرکت استفاده کرده‌ايم و بايد در اقدامات آتي سازمان از 60 درصد باقيمانده به بهترين شکل استفاده گردد و از ظرفيت‌هاي شرکت در فعاليت‌هاي مختلف شبکه بانکي کسب درآمد و ايجاد اشتغال داشت و شرکت مي‌بايست به عنوان سکوي پرتاب سازمان در شبکه بانکي و بانکداري الکترونيکي ادامه فعاليت دهد.

وي در ادامه در خصوص وضعيت سپرده گذاران و کارکنان موسسه در مراحل ادغام اعلام کرد، به هيچ عنوان هيچ يک از سپرده گذاران متضرر نخواهند شد و امنيت شغلي حتي يک نفر از کارکنان مورد تهديد نمي‌باشد.

مديرعامل موسسه در پايان به معرفي آقاي مهندس علي رضازاده به عنوان سرپرست جديد معاونت فن آوري اطلاعات و ارتباطات موسسه پرداخت و طي اعطا حکمي مسئوليت مربوطه را به ايشان محول کرد.

در ادامه جلسه پس از قرائت حکم توسط حميد روستايي، قائم مقام مديرعامل شرکت ثامن ارتباط عصر؛ مهندس رضازاده سرپرست معاونت فن آوري اطلاعات و ارتباطات موسسه ضمن تشريح پيشينه اقدامات مديريت تحت سرپرستي خود در ادامه گفت بايد از فرصت ادغام نهايت استفاده را برد و در آينده بتوانيم با ايجاد هم‌افزايي مجموعه پرقدرتي در حوزه فن آوري اطلاعات ايجاد کنيم. ايشان همچنين از برنامه‌هاي آينده در بانک انصار به منظور ايجاد يک هلدينگ فن آوري اطلاعات خبر داد.

روابط عمومي


Rss Services Print  -(5 Body)  Visitor Count: 4529
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
Security Code: Security CodeChange Image