موسسه اعتباري ثامن ثمره اعتماد شما
شاخه بندی اخبار

اعلام سياست هاي تسهيلاتي تازه ثامن؛ به زودي
بهبود کنترل و نظارت به کاهش مطالبات منجرشد:

اعلام سياست هاي تسهيلاتي تازه ثامن؛ به زودي

سرپرست مديريت شعب خراسان رضوي از اعلام سياست‌هاي تسهيلاتي جديد که به‌زودي به شبکه ابلاغ مي شود، خبر داد.

Date:1396/3/21

مسعود کيوان فر در جلسه روساي شعب خراسان رضوي، با اشاره به برنامه ها و راهکارهاي کاهش مطالبات در ثامن گفت: تقويت بخش وصول مطالبات، برگزاري جلسه هاي منظم، افزايش مسئوليت‌پذيري از جمله اقداماتي است که در کنار، اعتبارسنجي دقيق، اخذ وثايق و احراز هويت مشتري هنگام اعطاي تسهيلات انجام مي شود.

او افزود: تقويت نظارت در کليه مراحل اعطايي تسهيلات از اقداماتي است که مي‌تواند در کاهش مطالبات مؤثر باشد .

وي اضافه کرد : اصلاح نگرش کارشناسي، دقت در پرونده‌هاي اعتباري و توجه بيشتر به بعد نظارت در هنگام اعطاي تسهيلات مي‌تواند نقش بالايي در کاهش مطالبات معوق ايفا کند.

مجتبي آموزش معاون اعتباري خراسان رضوي نيز در اين نشست با اشاره به روند پرداخت تسهيلات گفت : تسهيلات بايد پس از تصويب در سرپرستي و با مجوز کميسيون استان پرداخت شود .

مسعود صال مصلحيان معاون اجرايي خراسان رضوي نيز در اين جلسه اظهار کرد : کارکنان بدانند که علاوه بر وظايف و امور روزمره ، پاسخگوي خواسته‌ها و انتقادات مشتريان به منظور ارتقا رضايت آنان ضروري است.

او باتشريح وظايف ستاد و صف و نقش آنها در ارتقاي رضايت مشتريان و مخاطبان ثامن افزود: واحدهاي صف وظايف اجرايي را بر عهده‌دارند درحالي‌که واحدهاي ستاد وظيفه  پشتيباني ، نظارتي، مشورتي و تخصصي را انجام مي‌دهند.

 

 

روابط عمومي


Rss Services Print  -(2 Body)  Visitor Count: 7034
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
Security Code: Security CodeChange Image