موسسه اعتباري ثامن ثمره اعتماد شما
شاخه بندی اخبار

افزايش توان رقابتي ثامن با بانکداري سبز

افزايش توان رقابتي ثامن با بانکداري سبز

سرپرست مديريت شعب مناطق آزاد تجاري صنعتي گفت: بانکداري سبز فرصتي براي خلق مزيت‌هاي رقابتي است.

Date:1396/3/10

روح اله انصاري يکتا افزود:پرداختن به مسئوليت‌هاي اجتماعي يکي از مهم‌ترين موضوعاتي است که سازمان‌ها در فلسفه وجودي و مأموريت‌هاي خود به آن مي‌پردازند و بانکداري سبز،يکي از مصاديق اصلي آن است.

وي با اشاره به فوايد و مزايا بانکداري سبز اضافه کرد: بانک‌ها به‌عنوان بخشي از اساس نظام اقتصادي مي توانند نقش مؤثر و راهبردي در احيا محيط‌زيست داشته باشند.

انصاري يکتا تصريح کرد: با تدوين و هدايت سياست‌هاي اعتباري در راستاي جلوگيري از تخريب منابع طبيعي،کاهش آلاينده‌هاي صنعتي و حمايت از زيست‌بوم‌هاي نادر در مسير توسعه پايدار با عنوان ادبيات بانکداري سبز مطرح است.

مهدي خلفي معاون سرپرستي مناطق آزاد نيز در اين جلسه گفت: پرداختن به بانکداري سبز در عرصه رقابت بانکي نقش تعيين‌کننده‌اي براي زندگي بهتر براي جامعه دارد.

وي افزود: مفهوم پايداري در بانکداري سبز، به‌عنوان رويکردي در کسب‌وکار مطرح است که به خلق ارزش‌هاي درازمدت براي مشتري و کارکنان مي‌پردازد.

خلفي با عنوان اينکه وظيفه بانک، فقط ارائه خدمات بانکي نيست، خاطرنشان کرد: بانکداري سبز، نه تنها در بخش ورودي شامل منابع مالي بلکه در بخش خروجي شامل سرمايه‌گذاري‌ها نيز مي‌تواند تعريف شود.

 

روابط عمومي


Rss Services Print  -(1 Body)  Visitor Count: 2299
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
Security Code: Security CodeChange Image