موسسه اعتباري ثامن ثمره اعتماد شما
شاخه بندی اخبار

برنامه ريزي ثامن براي جذب منابع سرگردان
قائم‌مقام مديرعامل موسسه اعتباري ثامن عنوان کرد:

برنامه ريزي ثامن براي جذب منابع سرگردان

قائم‌مقام مديرعامل موسسه اعتباري ثامن گفت: با توجه به تغيير مسير بانک‌ها به سمت کسب درآمد از خدمات نوين در بازار رقابت بين‌بانکي مي‌تواند نقشي تأثيرگذاري در جذب منابع سرگردان و مشتريان جديد براي ثامن ايفا کند.

Date:1395/10/11

قائم‌مقام مديرعامل و مدير ناحيه چهار موسسه اعتباري ثامن دربازيد هاي جداگانه از سرپرستي‌هاي همدان و اردبيل در جمع همکاران حضور يافتند.

محمود مرداني با تشريح بحث اخلاق حرفه‌اي در سازمان اظهار داشت: ويژگي يک سازمان پاسخگو چابکي، انضباط، حرکت ضابطه‌مند و پيشرو در ارائه خدمات است.

مرداني، اعتبار "ثامن" را حاصل تلاش مديران و همکاران از آغاز حيات آن تاکنون دانست گفت: کارکنان بايد با انعطاف‌پذيري، هوشمندي و مسلح بودن به دانش روز براي حضور در عرصه رقابت سخت و نفس‌گير بازار بانکي تلاشي بيشتر نسبت به گذشته داشته باشند.

وي در ادامه با تأکيد بر اهميت وصول مطالبات معوق تصريح کرد: تلاش کارکنان صف و ستاد براي وصول مطالبات در سطح شبکه نتايج خوبي داشته، بايد اين حرکت پويا و تلاش جمعي ادامه يابد، تا پولي که متعلق به سازمان است دوباره به چرخه مالي برگردد.

مدير ناحيه چهار موسسه اعتباري ثامن در ادامه به بحث نقدينگي اشاره کرد گفت: جذب منابع در کنار پرداخت تسهيلات با رعايت دستورالعمل‌ها بايد در دستور کار روساي شعب قرار گيرد.

محمدعلي عسگري به فرصت باقي‌مانده تا پايان سال اشاره کرد و افزود: رشد منفي مطالبات يکي از اهداف مهم ثامن است که اميدواريم اين روند تا پايان سال محقق شود.

وي با تأکيد بر کار تيمي و تحقق نگاه هر شعبه يک بانک تصريح کرد: مشارکت کارکنان درروند تصميم‌گيري‌ها ضروري است. تمامي کارکنان بايد با توجه به اتمام روند تبديل تعاوني به موسسه در آستانه اين تحول قانونمندي را بيش‌ازپيش تمرين کنند.

عسگري يکي از عوامل تأثيرگذار درروند اخذ مجوز را سودآوري عنوان کرد و اضافه کرد: هيچ بنگاه اقتصادي نمي‌تواند بدون سودآوري به حيات خود ادامه دهد.

مدير امور شعب ناحيه چهار خاطرنشان کرد: در حال حاضر رقابت بانکي بر اساس ارائه خدمات بيشتر و بهتر به مشتريان شکل‌گرفته به‌طوري‌که مشتري در هر زمان از ما انتظار خدمات متنوع‌تر و کامل‌تر از رقبا را دارد.

روابط عمومي


Rss Services Print  -(1 Body)  Visitor Count: 1114
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
Security Code: Security CodeChange Image